Naujienos

Oficialiai pasirašyta sutartis dėl Vilniaus kogeneracinės jėgainės statybos

Renginys

Ketvirtadienį, rugsėjo 29 d., Vilniuje vyko „Lietuvos energijos“ kogeneracinės jėgainės statybų pradžios ceremonija, kurios metu buvo pasirašytos sutartys su darbų rangovais.

„Šiandien Vilniuje pradedame statyti vieną didžiausių energetikos objektų nepriklausomos Lietuvos istorijoje – biokuro ir komunalinių atliekų kogeneracinę elektrinę. Ji svarbi ne tik Vilniui, bet ir visos šalies energetikos ūkiui“, – teigė premjeras Algirdas Butkevičius.

Tuo tarpu „KDS grupės“ vadovas Petras Sabalys teigė, jog bendrovė bus atsakinga už kogeneracinės jėgainės projekto infrastruktūrą.

„Kontraktas yra didžiulis ir mums tokio masto – pirmas. Jis su didelėmis baudomis ir atsakomybėmis. Manome, kad bendromis pastangomis tikrai viską pastatysime. „Steinmuller Babcock Environment“ tieks katilus ir technologiją, o mes su „Budimex“ viską surinksime ir montuosime“. Komunalinių atliekų deginimo įrenginį ir bendras inžinerines sistemas įrengs trijų bendrovių konsorciumas, kurį sudaro Vokietijos „Steinmuller Babcock Environment GmbH“, Lenkijos „Budimex S.A.“ ir UAB „Kauno dujotiekio statyba“. Biokuro deginimo įrenginius ir tiekimo infrastruktūrą įrengs Lenkijos bendrovė „Rafako S.A.“.

Vilniaus kogeneracinės jėgainės projektą Vyriausybė yra pripažinusi valstybei svarbiu ekonominiu projektu. 150 mln. eurų paramą jam neseniai suteikė Europos Komisija, o Europos investicijų bankas suteiks 190 mln. eurų paskolą, kuri bus skirta iš Europos strateginių investicijų fondo (ESIF), vadinamojo Junkerio plano. Dar apie 10 proc. lėšų jegainei skirs pati „Lietuvos energija“.

Šaltiniai: AB "Lietuvos energija", BNS, vz.lt.


KDS atnaujins „Klaipėdos naftos“ degalų perpylimo stotį

KN

UAB „Kauno dujotiekio statyba“ ir AB „Klaipėdos nafta“ rekonstravimo rangos sutartį pasirašė gegužės 18d. Sutarties vertė – 2,5 mln EUR. 

Šį kartą KDS modernizuos šviesiųjų naftos produktų krovimo į mobiliąsias talpyklas sistemą Klaipėdos naftos terminale. Be technologijų modernizavimo, KDS taip pat atliks autotransporto pakrovimo aikštelės atnaujinimo darbus. Planuojama, kad darbai užtruks septynis mėnesius. 

Darbai bus atliekami siekiant padidinti pakrovimo į autotransportą degalų srautus bei terminalo lankstumą.


KDS vykdys išskirtinių apartamentų projektą

G46

Gegužės 5 dieną bendrovės „Gedimino 46”, „Etapas Group“ su privačių investuotojų grupe ir bendrovė „Kauno dujotiekio statyba“ su partnere „SIMPER statyba“ pasirašė sutartį dėl naujo 4400 kvadratinių metrų ploto daugiabučio statybos Kauno centre, Gedimino gatvėje. Anot projekto atstovų, bendra investicijų vertė yra 4 mln. eurų, o numatoma darbų pabaiga – 2017 m. gegužės mėnesį.

 „Atsižvelgiant į dabartinę nekilnojamojo turto rinkos situaciją Kaune, tikime, kad šis projektas padidins naujų būstų pasiūlą mieste, o gyventojai džiaugsis galimybe įsikurti pačioje miesto širdyje“, – teigė bendrovės „Kauno dujotiekio statyba“ generalinis direktorius Aurelijus Deviatnikovas.

 Anot projektą vykdančios bendrovės „Gedimino 46“ vadovo Donato Miškinio, šiame pastate bus įrengti 36 prabangūs apartamentai ir 4 patalpos komercinei veiklai.

 „Mūsų tikslas sukurti tai, kas patrauklu, patogu ir turi išliekamąją vertę. Kaune esanti Gedimino gatvė išsiskiria tuo, kad yra universitetų ir kultūros centrų apsuptyje, netoli yra šv. Arkangelo Mykolo bažnyčia, M. Žilinsko dailės galerija ir Laisvės alėjos prieiga. Unikali miesto vieta itin tinkama ieškantiems kultūros kupino, aktyvaus, miesto šurmulio supamo gyvenimo, tačiau tuo pačiu – norintiems erdvės ramybei privačių apartamentų komplekse, toliau nuo automobilių srauto keliamo šurmulio“, – tikino D. Miškinis.

 Teigiama, kad kultūros paveldui priskiriami „Gedimino 46“ apartamentai išsaugos vietos architektūros autentiškumą, prabangūs apartamentai turės balkonus ar terasas ant stogo, iš kurių atsivers viso miesto panorama.

 G46


KDS ir "Klaipėdos nafta" pasirašė sutartį dėl naujų talpyklų statybų

KN

KDS ir „Klaipėdos nafta“ sutartį apvandeninto mazuto talpykloms projektuoti ir pastatyti pasirašė balandžio 4 d. Sutarties vertė siekia 3,5 mln. eurų.  

KDS įsipareigojo atlikti dviejų 4200 m3 talpyklų projektavimo ir statybos darbus, technologinių vamzdynų, technologinės ir priešgaisrinės įrangos montavimo darbus.

Modernios mažiau šilumos naudojančios talpyklos bus skirtos apdoroti apvandenintą mazutą iki kol jis bus tinkamas pardavimui.


Pokyčiai KDS vadovybėje

UAB „Kauno dujotiekio statyba“ (KDS) vadovu nuo vasario 23 d. tapo Aurelijus Deviatnikovas, beveik dvejus metus vadovavęs grupės įmones valdančiai „KDS grupei“. Jis pakeitė akcininką ir iki šiol vadovo pareigas ėjusį Petrą Sabalį, kuris tampa įmonės valdybos nariu bei „KDS grupės“ vadovu.

„Perleisdamas KDS vadovo pareigas, galėsiu daugiau dėmesio skirti įmonės plėtrai ir pozicijų stiprinimui naujose užsienio rinkose. Prieš keletą metų sėkmingai įgyvendinome pirmuosius projektus Lenkijoje, matome daug galimybių aktyviai veikti ir kitose Europos valstybėse“, – teigė P.Sabalys.

Ilgalaikę bendrovės veiklos strategiją kurs šiuo metu naujai formuojama valdyba. Prie KDS vadovų komandos prisijungia vykdančioji direktorė Iveta Anužytė, turinti ne vienerių metų patirtį energetikos srityje. Planuojama didinti atliekamų darbų apimtis skirtinguose statybos segmentuose.

Valdančiajai bendrovei „KDS grupė“ priklauso 6 įmonės: UAB „Gasoil“, UAB „Egavis“ ir Ko, UAB „Ireko“, UAB „DS-1“, VšĮ „Victoria Gym“ ir didžiausioji – UAB „Kauno dujotiekio statyba“.

Siekdama stiprinti pozicijas rinkoje, grupė artimiausiu metu planuoja vykdyti naujus įsigijimus ir papildyti valdomų įmonių paketą.


KDS tapo uždarąja akcine bendrove

KDS

Informuojame, kad 2016 m. vasario 15 d. „Kauno dujotiekio statyba“ teisinė forma pasikeitė iš akcinės bendrovės į uždarąją akcinę bendrovę.

Maloniai prašome nuo 2016 m. vasario 15 d. mūsų  įmonei rašomuose laiškuose ir dokumentuose nurodyti naująjį įmonės pavadinimą – UAB „Kauno dujotiekio statyba“.

Visi kiti įmonės duomenys – adresas, įmonės kodas, PVM mokėtojo kodas, telefono, fakso numeriai ir banko rekvizitai išlieka nepasikeitę. 


KDS dalyvaus KTU „Karjeros dienose 2016“

KDS

Kovo 1 dieną KDS dalyvaus KTU „Karjeros dienose 2016“! Renginys vyks Žalgirio arenoje, Kaune. Visus maloniai kviečiame aplankyti mūsų įmonės stendą ir sužinoti daugiau apie karjeros galimybes KDS. Renginio metu mūsų atstovai lankytojus supažindins su įmonės veikla ir atsakys į jums rūpimus klausimus.

Kauno technologijos universiteto „Karjeros dienos 2016“ – tai didžiausia Baltijos šalyse studentų ir įmonių atstovų karjeros kontaktų mugė. Šis renginys skirtas užmegzti glaudesnius ryšius tarp įmonių ir studentų. Karjeros dienų tikslas – kontakto virsmas sėkminga karjera.

Kauno aukštųjų mokyklų renginiu tapusioje mugėje šiais metais laukiama apie 7 tūkst. studentų ir moksleivių. Renginio metu prisistatys daugiau kaip 100 įmonių ir organizacijų. Tai atviras renginys skirtas talentingų jaunuolių auditorijai, ieškančiai savo karjeros kelio. Kontaktų mugė taip pat atvira ir Kauno miesto gyventojams.


Interviu su KDS tikslinio finansavimo studentu Andriumi

   KTU.jpg

KDS tikslinio finansavimo programos studentas Andrius Aleknavičius ( nuotraukoje viduryje) pasakoja savo įspūdžius po pirmojo pusmečio KTU. Andrius pasirinko Pastatų inžinerinių sistemų bakalauro studijas ir sukauptas žinias ateityje panaudos prisidėdamas prie KDS vykdomų projektų.  

Andriau, savo studijų  kryptį rinkaisi prieš dvejus metus. Kas nulėmė Tavo apsisprendimą pasirinkti šią gana retą specialybę?

Taip, pagrindinius dalykus rinkausi prieš du metus, bet savo karjerą statybų sferoje regėjau jau nuo 8 klasės, kai tėvai nusprendė pasistatyti naują namą. Tada ir pamačiau koks intriguojantis yra statybos vadovo darbas. O Kauno Technologijos Universiteto (KTU) studijų programą Pastatų inžinerinės sistemos pasirinkau, nes tai yra šiek tiek platesnio profilio studijų kryptis, nei tiesiog statybos inžinerija.

Savo studijas KTU pradėjai pagal tikslinio finansavimo programą su KDS.  Jau šiek tiek apšilai kojas universitete. Kaip vertini šį pasirinkimą?

Kol kas nepajutau beveik jokio skirtumo tarp savęs ir kitų studentų, visi drauge stengiamės įsisavinti kuo daugiau informacijos. Kai iškyla klausimų ar problemų iškart skambinu KDS personalo vadovei Aušrai ir iškart sulaukiu operatyvios, bei labai reikalingos pagalbos. O tikrąjį skirtumą turbūt pajusiu tik vasarą ir vėlesniuose kursuose, kai turėsiu didesnį žinių bagažą, kai jau būsiu įsigilinęs į KDS darbo specifiką ir atlikęs realius praktinius darbus.

Savo profesionalią ateitį sieji su KDS, kokias matai perspektyvas šioje įmonėje?

Apie KDS galiu atsiliepti tik gerai.Tai yra labai puikių ir gerai organizuotų žmonių grupė, kuri dirba kartu ir kaip komanda nuosekliai eina tikslo link. Aš tikiuosi pasisemti patirties iš šių puikių specialistų ir vieną gražią dieną pasiekti jų profesionalumo lygį.

Jau spėjai šiek tiek pažinti savo mokslą, o kartu ir savo būsimą profesiją. Gal kažką patartum planuojantiems žengti tavo pėdomis.

Patarimas galbūt būtų tik vienas: mokytis pradėti jau dabar.. ne rytoj, ne nuo kito pusmečio, kaip dažnai sakoma mokykloje, o dabar. Niekas už jus šių dalykų neišmoks ir nepadarys. Visiems  svarstantiems apie Pastatų inžinerinių sistemų kryptį arba Statybos inžineriją siūlau nedvejoti ir žengti šį žingsnį, o ypatingai jei turite  galimybę tai daryti kartu su KTU ir KDS.

Ko palinkėtum sau ir KDS?

Sau palinkėčiau geros pavasario sesijos bei sėkmingos kelio girnelės operacijos. Studijų laikotarpis yra netrumpas, todėl KDS linkiu, kad ir kas benutiktų, visada tikėti manimi. Jūsų sprendimas pasirinkti mane ir remti mano studijas buvo teisingas 100%!


LR Prezidentė įteikė padėką už KDS iniciatyvą

Sausio 19 d. šalies Prezidentūroje vyko „Knygų Kalėdų“ baigiamasis renginys, kurio metu  LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė padėkas aktyviai prisidėjusiems akcijos draugams.

Prezidentės inicijuota jau penktoji akcija „Knygų Kalėdos“ sutelkė visą šalį ir padėjo surinkti 50 tūkst. naujų knygų šalies viešosioms ir mokyklų bibliotekoms.

      

„Akcija „Knygų Kalėdos“ tapo visuotiniu, knygų bičiulius visoje šalyje sutelkiančiu judėjimu. Svarbu, kad knyga padeda mažinti socialinę atskirtį, paskatina bendrauti ir dalintis knygomis su tais, kuriems jų labai trūksta. Tūkstančiai naujų knygų pradžiugins skaitytojus ir pasieks atokiausias bibliotekas – nuo Didžiasalio iki Skuodo. Nuoširdžiai dėkoju visiems, taip aktyviai dalyvavusiems akcijoje“, – sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

„Džiaugiamės turėję galimybę aktyviai  prisidėti prie šios puikios akcijos. Matyti tiek pozityvumo ir šypsenų yra geriausia investicija“, - po Prezidentės padėkos įteikimo įspūdžiais dalinosi KDS generalinis direktorius Petras Sabalys.

Jubiliejinės „Knygų Kalėdų“ akcijos metu KDS tapo autobusiuko kelionės po Lietuvą rėmėjais. Autobusiukas su menininkais aplankė Varėną, Kelmę, Palangą, Biržus, Šalčininkus, Švenčionis, Kauną ir Vilnių. Visų susitikimų metu dailininkai, aktoriai, „Rašytojų klubo“ kūrėjai vedė kūrybines dirbtuves „Tu gali sukurti knygą“, skaitė knygas, bendravo su bibliotekų lankytojais, vaikais ir seneliais, taip pat kvietė padovanoti naujų knygų šalies bibliotekoms.


KDS vykdys vandentiekio ir nuotekų tinklų statybos projektą

KDS pasirašė 1,69 mln. eurų vertės sutartį su įmone „Klaipėdos vanduo“ dėl vandentiekio ir nuotekų tinklų statybos Gargždų sodų bendrijose. Planuojama tiesti apie 12 km vandentiekio ir apie 11,5 km buitinių nuotekų tinklus Gargždų sodų bendrijose „Minija“ ir „Gargždelė“. 


KDS atliks Kauno Petrašiūnų elektrinės rekonstrukcijos darbus

KDS ir AB „Kauno energija“ pasirašė sutartį rekonstrukcijos darbams  Kauno Petrašiūnų elektrinėje atlikti. KDS įsipareigojo atlikti Petrašiūnų elektrinės dujų reguliavimo punkto rekonstravimą: dujų slėgio reguliavimo įrenginio, dujų slėgio redukuojančių linijų rekonstrukciją bei vandens šildymo katilui sumontuoti naują dujų slėgio reguliatorių. 


 KDS tapo akcijos „Knygų Kalėdos“ rėmėjais

Su didžiausiu džiaugsmu informuojame, kad šiais metais AB „Kauno dujotiekio statyba“ jungiasi prie Lietuvos Respublikos Prezidentės inicijuotos akcijos „Knygų Kalėdos“, kurios metu visi esame kviečiami padovanoti naujų knygų šalies bibliotekoms. Šių metų tema – vaikų ir jaunimo knygos.

„Svarbu, kad Lietuvos vaikai mylėtų knygą ir dalintųsi skaitymo džiaugsmu su kitais. Todėl „Knygų Kalėdos“ šiemet kviečia ne tik dovanoti naujų knygų, bet ir surengti knygų skaitymus vienišiems vaikams globos namuose, seneliams. Tegul knyga sujungia visą Lietuvą ir paskatina bendrauti“, – sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Labai gera paminėti, kad KDS indėlis bus unikalus: tapome „Knygų Kalėdų“ autobusiuko kelionės po Lietuvą rėmėjais. Pagrindinis „Knygų Kalėdų“ autobusiuko tikslas būtent ir yra kelionių bei susitikimų metu skatinti bendrauti, domėtis knygomis. Gruodžio ir sausio mėnesiais autobusiukas keliaus po tas miestų ir miestelių bibliotekas, kurių bendruomenėms trūksta dėmesio ir resursų. Išvykų metu dailininkai, aktoriai, „Rašytojų klubo“ kūrėjai ves kūrybines dirbtuves „Tu gali sukurti knygą“, skaitys knygas ir bendraus su bibliotekų lankytojais, vaikais ir seneliais.

„Knygų Kalėdų“ autobusiukas su menininkais vyks į Varėną, Kelmę, Palangą, Biržus, Šalčininkus, Švenčionis, Kauną ir Vilnių.

Daugiau apie akciją galite sužinoti čia: www.knygukaledos.lt.

Nuotraukų galerijoje akimirkos iš pirmosios kelionės į Varėnos raj. savivaldybės viešąją biblioteką.

    


Pajūryje KTU studentai kūrė netradicines idėjas

 

Įpusėjus rudeniui UAB „KDS grupė“ ir Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros fakulteto studentai Palangoje kūrė vizijas naujai projektuojamoms viloms. 

Užduotis, itin aktuali funkciniu, paveldosauginiu, ekonominiu klausimu, studentus privertė pasitelkti visas studijų metu įgytas žinias ir papildomai pasidomėti Palangos istorija, jos architektūra bei verslo principais.

Komandoms pristačius darbo rezultatus komisijos nuomone geriausius priešprojektinius siūlymus pateikė antro kurso studentų komanda: Deimantė Vaičiukynaitė, Algirdas Ramonas, Rūta Ašvydytė, Paulius Usevičius ir Ieva Klimašauskaitė.

Komisijos, kurią sudarė UAB „KDS grupė“ vadovai, architektai, KTU SAF dėstytojai, sprendimu laimėjęs projektas išsiskyrė kiemo erdvės scenarijaus kūrimu bei aiškia pastatų tūrių koncepcija. Taip pat vienas iš faktorių buvo tas, kad dar tik projektavimo pagrindus turintys studentai sugebėjo taip profesionaliai atlikti užduotį vos per kelias dienas.

„Labai maloniai nustebino, kad studentai pristatė aukšto lygio projektus per tokį trumpą laiką, to galėtų pavydėti net šios srities profesionalai. Sukurti projektai yra unikalūs ir kūrybiški. Iš tiesų likome sužavėti jaunųjų architektų energija, idėjomis ir motyvacija kurti“, – teigė A. Deviatnikovas, UAB „KDS grupė“ vadovas.

Kūrybines dirbtuves koordinavusi KTU SAF architektūros studijų magistrantė Neringa Urbanė pabrėžė, kad kūrybinės dirbtuvės yra vienas iš geriausių būdų studentų idėjoms vystyti.

„Kūrybinių dirbtuvių metu nėra daug laiko dvejoti ar laukti įkvėpimo – reikia veikti čia ir dabar. Toks darbas skiriasi nuo studijų proceso, kuomet projektas rengiamas sistemingai konsultuojantis visą semestrą. Manau, kad tai puikus būdas tiek skatinti kūrybiškumą, tiek pajusti ateityje laukiančio darbo specifiką“, – mintimis dalijosi N. Urbanė.

Pasak Petro Sabalio, AB „Kauno dujotiekio statyba“ vadovo, verslo bei mokslo partnerystė bus skatinama ir ateityje.

„Džiaugiamės turėdami galimybę bendradarbiauti su KTU ir organizuoti netradicinio formato projektus. Tai suteikia galimybę sukurti stiprią verslo ir mokslo bendruomenės komandą bei įgyvendinti įdomius sprendimus. Panašūs projektai bus planuojami ir ateityje“.

Pristatydami savo idėją studentai akcentavo, kad būtent privačios erdvės sukūrimas kieme buvo vienas iš prioritetų.

„Mūsų projektuojamos vilos pirminė idėja buvo suformuoti vidinę privačią erdvę prisitaikant prie šurmulingo kurorto, o tūriuose perteikti Palangos miestui būdingus naujus, sumodernintus stilius“, - pristatymo metu teigė projektą laimėję jaunieji architektai.

Tūriai buvo išdėlioti puslankiu atsižvelgiant į sklypą ribojančias gatves, o formai paįvairinti, aukštai perstumdyti, kad būtų suformuoti balkonai ir atskiros terasos pirmo aukšto apartamentams.


KTU studentams KDS įkūrė specialią auditoriją

Valstybei, įgyvendinant strateginius energetikos projektus – dujotiekių jungtį su Lenkija, magistralinį dujotiekį Klaipėda–Kuršėnai, „NordBalt“ ir „LitPol Link“ elektros jungtis, SGD terminalą ir kitus, „Kauno dujotiekio statyba“ siekia stiprinti studentų suvokimą apie energetikos rinką – bendrovė Kauno technologijos universitete Statybos ir architektūros fakultete įkūrė naują, specialiai studentų grupiniam ir savarankiškam darbui parengtą laisvos prieigos auditoriją.

 

Čia ateityje ketinama pasitelkti bendrovės atstovus vesti paskaitas studentams, sudaryti sąlygas mokslininkams apsilankyti įmonėje.

„Šiandieną gyvenimas pasikeitė taip, kad mums, universiteto žmonėms – profesoriams, dėstytojams, rektoriams – reikia eiti mokytis į įmones“, – teigė KTU rektorius profesorius Petras Baršauskas, dalyvavęs auditorijos atidaryme.

„Stipriname ilgalaikį bendradarbiavimą su KTU ir investuojame į būsimus energetikos ir infrastruktūros rinkos specialistus. Prieš metus su universitetu pasirašėme bendradarbiavimo sutartį, išsirinkome būsimą ekspertą, kuriam finansuojame mokslus, ir įrengėme auditoriją. Siekiame, kad studentai įgytų aukšto lygio kvalifikaciją, gautų tinkamą šios srities supratimą ir gebėtų įgyvendinti strategiškai sudėtingus projektus“, – sakė auditoriją įrengusios įmonės „Kauno dujotiekio statyba“ vadovas Petras Sabalys.

Trys poreikiai

Anot KTU rektoriaus, tiek universitetui, tiek įmonėms vieniems iš kitų reikia trijų dalykų.

„Pirmiausia – stiprių, jaunų žmonių, galinčių atlikti praktiką, mums – praktikų dėstytojų, o trečias dalykas, kuris itin svarbus – suspėti kartu su laikmečiu ir atitinkamai taikyti studijų programas. Todėl Studijų programų komitetuose mums reikia verslo pagalbos, kad verslas pasakytų, kokių specialistų reikia šiandieninėje darbo rinkoje“, – sakė P. Baršauskas.

Tikslinis finansavimas – galimybės mokytis versle

Kauno bendrovės, sukūrusios ir tikslinio finansavimo studijas studentams, personalo vadovė Aušra Martinkevičienė teigia, kad taip investuojama į ateities profesionalų parengimą.

„Svarbu, kad pagal tikslinį finansavimą studijuojantį studentą jau galime nukreipti tinkama linkme, siūlyti jam dalyvauti mainų programose tuose užsienio universitetuose, kurių studijų programos aktualiausios mūsų darbo specifikai, padėti studentui susirasti stažuotės vietą, pagelbėti nuspredžiant, kurie laisvai pasirenkami moduliai jam būtų naudingiausi“, – sakė A. Martinkevičienė.

Tikslinį finansavimą pasirinkęs KTU Pastatų inžinerinių sistemų pirmo kurso studentas Andrius Aleknavičius pripažino, kad vienas iš prioritetų renkantis ne visiškai valstybės finansuojamą vietą, o tikslinį finansavimą – užtikrinta darbo vieta po studijų.

„Manau, kad ši vieta man suteiks daugiau motyvacijos mokytis. O ir garantuota trijų metų darbo patirtis pagal savo specialybę tokioje rimtoje įmonėje nepasitaiko visiems kasdien. Jau nuo 10 klasės žinojau, kad noriu studijuoti būtent KTU Pastatų inžinerines sistemas ir šioje srityje noriu būti ekspertas“, – teigė studentas.

 


KDS taiko inovatyvią suvirinimo sistemą

Bendradarbiaudama su olandų bendrove „Magnatech International”, KDS pirmoji Baltijos šalyse pritaikė automatizuotą suvirinimo sistemą, kuri padeda optimizuoti suvirinimo procesą.

Itin reikšmingo dujotiekio Klaipėda–Kuršėnai tiesimo projekto metu, taikant inovatyvią suvirinimo sistemą buvo išplėstos darbo apimtys, sutaupyta laiko atliekant darbus per trumpesnį laiką, sumažėjo finansinės išlaidos.

KDS vykdomas projektas pristatytas tarptautinio žurnalo „World pipelines” gegužės numeryje.

KDS yra laikoma dujotiekio statybos lydere, užima svarbias pozicijas tarptautinėje rinkoje. Bendrovė taiko pažangią techniką, nuolat diegia naujoves ir įgyvendina valstybinės svarbos projektus.

 Parsisiųsti brošiūrą


KDS – tarptautinės vamzdynų rangovų asociacijos narė

2015 metų kovo mėnesį KDS oficialiai tapo tarptautinės „IPLOCA” asociacijos nare.

 

„IPLOCA” asociacijai priklauso 255 įmonės, atstovaujančios daugiau kaip 40 skirtingų pasaulio šalių. Kasmetinių asociacijos narių susirinkimų metu aptariami vykdomi projektai ir sektoriaus naujovės, kartu ieškoma būdų kaip sumažinti kvalifikuotų darbuotojų stoką, taikyti efektyvius darbo ir aplinkosaugos metodus. Kaip oficiali „IPLOCA“ asociacijos narė, KDS taip pat turi galimybę pasidalinti sėkminga projektų vykdymo patirtimi, reikšti savo poziciją tam tikrais aktualiais klausimais ir teikti siūlymus tolimesnei asociacijos veiklos plėtrai.

 

© Kauno dujotiekio statyba

+370 37 451 970